Ethiek is het nadenken over goed handelen. Maar wat is goed handelen? Zeker in het bedrijfsleven is er geen simpel onderscheid tussen goed en fout. Onder druk van management, aandeelhouders en toezichthouders dient u te besluiten over hoe te handelen. De resultaten van uw besluit kunnen echter grote gevolgen hebben op lange termijn.
Graag nodigt Hofmeier u uit voor de Connect Meeting ‘Ethiek in bedrijfsvoering’ die in samenwerking met Scope & Skills wordt georganiseerd. De handvatten die u worden aangereikt in deze sessie geven u inzicht in hoe u kunt handelen in situaties waar ethische vraagstukken een rol spelen.
Bij deelname aan deze meeting ontvangt u 3 PE-punten.
Het belang van juist acteren wordt ook onderstreept door de Vereniging van Registercontrollers. Per 1 juli 2016 is er namelijk vanuit de Commissie Handhaving & Ethiek verplicht gesteld dat een RC gemiddeld 3 PE-punten per jaar dient te behalen op het gebied van ethiek.